Comtesse Anna de Noailles: Het zal lang licht vanavond zijn
bibliofilie, 1x sign. bar. litografie a připsané věnování s podpisem J. Kaiser, vyd. Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn (Nizozemsko),1982, ex. 17, pův. brož v ob., velmi dobrý stav
Antiqari.at Radhošťská
ID: 504
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 05. 2024 15:00
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)