Zpověď Archipoetova (z Carmina burana)
bibliofilie, 4x sign. litografie P. Dillinger, přel. R. Mertlík, jako soukromý tisk pro své přátele k vánočním svátkům a novému roku 1947 vydal Rudolf Lužík, Praha 1946, volné listy v obálce, 18s., ruční papír, velmi dobrý stav
Provenance: Antiquarian Ostrovní
Literature: Sáňka č. 7309
the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVU in Brno
ID: 596
Auction price: 300 CZK (13 €)
FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 300 CZK (13 €)