Methodu Kalábovi k sedmdesátým narozeninám
bibliofilie, 4x graf. list, za titulem litografie Květina M. Švabinský, sign. lept Kytice L. Čepelák, dřevoryty K. Svolinský a C. Bouda, portrét M. K. ve frontispisu A. Hoffmeister, kresba na titulu, monogram v titulu a závěrečná kresba K. Svolinský, usp. K. Resler a J. Picka, vydal Spolek českých bibliofilů a SČUG Hollar, Praha 1955, brož s celofán. přebalem, 53s., přebal zvlněný, dobrý stav
Provenance: Antiquarian Ostrovní
Literature: Sáňka č. 6231
the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague
ID: 598
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 1.500 CZK (63 €)