Český bibliofil III. ročník
bibliofilie, lept J. Konůpek, sign., litografie K. Svolinský, sign., litografie V. Mašek, sign., obsahuje typografické ukázky, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1931, úprava M. Kaláb, K. Svolinský, 550 výtisků, brožovaná, ochranný obal
Provenance: Antiquarian Ostrovní
the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
ID: 607
Auction price: 700 CZK (30 €)
FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 700 CZK (30 €)