Český bibliofil V. ročník
bibliofilie, sign. litografie J. Konůpek, obsahuje typografické ukázky, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1933, úprava M. Kaláb, vyzdobil K. Svolinský, 500 výtisků, celoplátěná vazba
Provenance: Antiquarian Ostrovní
the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
ID: 608
Auction price: 600 CZK (25 €)
FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 600 CZK (25 €)