Ludvík Kuba: Moje Čína
kniha s podpisem, 31,5 x 22,5 cm, sign. na titulu s věnováním Jaromíru Doležalovi L. Kuba V Praze 5. II. 1952, Uspořádal a upravil Štěpán Jež. Praha – soukromý tisk 1946. V počtu 600 Výtisků vyd. ČESKÁ GRAFICKÁ UNIE, brož. vazba, 32 stran
Provenience: z rodinné pozůstalosti spisovatele a generálního konsula Jaromíra Doležala, který se s Alšovou rodinou blízce přátelil
the disciple of prof. M. Pirner
ID: 719
Auction price: 300 CZK (13 €)
FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 300 CZK (13 €)