Stavba
akvarel, tuš, papír, 25 x 21 cm, sign. LD ES, dole text: Koukám, že jste tady pořád... No - teď jsem domarodil a od zejtřka mám zdravotní dovolenou.
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 1101
Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:05
Current price: 250 CZK (11 €)