Pamětní list s leptem Jindřicha Pilečka a básní J. M. Tomeše
lept, 14,5 x 9,5 cm, monogr. PD J. P. a sign. PD Jan M Tomeš, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze k večeru J. M. Tomeše konanému v Národním muzeu 18. listopadu 1983
the disciple of prof. K. Svolinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and UVU
ID: 1188
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 13:32
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids