Ludvík Makovec

Z bažantnice

olej, karton, 1952, 32 x 44 cm, sign. PD Makovec, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobné oděrky

ID: 186086

Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

Plánované ukončení: 06. 07. 2022 14:18

Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)