Milan Entler (1948)
litografie, 23,5 x 20,6 cm, sign. PD Milan Entler, 61/100
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:15
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)