Pavel Lisý (1912-1990)

litografie, 1988, 30 x 42,8 cm, sign. LD P. Lisý 88, autorský tisk

studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

ID: 190303

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:35

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)