litografie, 1988, 30 x 42,8 cm, sign. LD P. Lisý 88, autorský tisk
studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU
ID: 190303
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:35
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)