Vlastislav Boháč (1922-2014)
olej, plátno, 42 x 60,5 cm
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:02
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)