Větrný mlýn

litografie, 1978, 18 x 18 cm, sign. PD, č. 89/170, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

ID: 208327

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

Plánované ukončení: 07. 03. 2023 18:02

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)