Světla Hásková (1936)

Stavení v krajině

litografie, 17,3 x 28,5 cm, sign. PD Hásková Světla, č. 20/50, při okrajích pokrčený papír

ID: 217679

Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:30

Aktuální cena: 120 CZK (5 €)