Saturnovy hrátky
litografie, 2006, 39 x 49 cm, sign. PD J. Truksová 2006, 16558
žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
ID: 217967
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:31
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)