Z Valašska
litografie, 1949, 19,3 x 29 cm, sign. PD rLander, LD značeno na kameni rL49
žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze
ID: 220302
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2022 14:54
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu