Josef Tomáš Blažek (1884-1962)

malíř, kreslíř, profesor kreslení na reálce v Karlíně, pseudonymy: F. Jeteba, Alois Kuchař

Portrét Vítězslava Nováka

litografie, 1908, 34 x 23 cm, značeno LD na kameni J. T. Blažek, mírně pokrčený papír

žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

ID: 241050

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:01

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu