J. Pilař
akvarel, papír, 1961, 19,5 x 27,5 cm, sign. PD J. Pilař 1961, rám
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:30
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)