Josef Váňa (1911-1997)
litografie, 1988, 44 x 60,5 cm, sign. PD Váňa 88, autorský tisk
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:49
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)