Orchidej
litografie, 1980, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 80, č. 8/100
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 254559
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:18
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)