Květ a jablko
litografie, 1985, 11,7 x 8,7 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, č. 7/150
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 254561
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 14:20
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)