Ludvík Kuba (1863-1956)

Ve voseckých lesích

akvarel, tužka, papír, 16,5 x 24 cm, sign. PD LKuba, rám

žák prof. M. Pirnera

ID: 255521

Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2022 14:37

Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)