Ludvík Kuba (1863-1956)

Ve voseckých lesích

akvarel, tužka, papír, 16,5 x 24 cm, sign. PD LKuba, rám

žák prof. M. Pirnera

ID: 255521

Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:45

Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)