Bohumila Letochová
litografie, 2000, 59,5 x 43,5 cm, sign. PD Bohumila Letochová 2000, 29/30
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 17:06
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)