Dana Puchnarová (1938)

Postava

litografie, 1980, 13,5 x 9,5 cm, sign. DU Puchnarová 1980, č. 12/200

žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

ID: 258120

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2023 15:36

Aktuální cena: 50 CZK (3 €)