Jaromír Skřivánek (1923)

V lese

litografie, 1967, 43,5 x 30,5 cm, sign. PD Jaromír Skřivánek 67

žák prof. Pecháčka na UMPRUM v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj a Sdružení pražských malířů

ID: 261985

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:42

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)