Zátiší s citrony
olej, karton, 29 x 29 cm, sign. LD Frant Vít Blažek, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítkem ČFVU, malba krakelována
Antiqari.at Radhošťská
ID: 263700
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 18:38
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)