Portrét s brýlemi
serigrafie, 2005, 44,7 x 30,3 cm, sign. PD Kožíšek 05, a.t., poškozeno
Antiqari.at Radhošťská
studium na VŠUP v Praze
ID: 264364
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:46
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)