Petr Kožíšek (1972)

Portrét s brýlemi

serigrafie, 2005, 44,7 x 30,3 cm, sign. PD Kožíšek 05, a.t., poškozeno

Antiqari.at Radhošťská

studium na VŠUP v Praze

ID: 264364

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:46

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)