Ferdinand Rubeš (1887-1944)

Pohled na Karlův most

akvarel, tuš, papír , 24,3 x 55,5 cm, sign. PD Rubeš , rám, pasparta mírně zašlá, rám místy otlučený , pasparta zašlá

ID: 265800

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:02

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)