Václav Mašek (1893-1973)

Hradčany

litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V.

studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 265857

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:48

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)