Pivoňky
akvarel, papír, 1949, 42 x 32 cm, sign. PD V. Neckář 57, rám, na rámu oděrky
ID: 267977
Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:00
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)