Bohuslav Coufal (1895-1969)

Český Krumlov

litografie, 18,8 x 39,8 cm, sign. PD Coufal, pasparrta, povinný výtisk

Antiqari.at Radhošťská

ID: 268046

Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:30

Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu