Portrét muže
dřevoryt, 18,5 x 15,5 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta, nátisk, papír lehce zažloutlý, pasparta v levém dolním rohu poškozena vodou, látková páska kolem pasparty místy ušpiněna
Antiqari.at Radhošťská
ID: 268074
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 19:48
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)