Barevná kytice
kolorovaná litografie, 1943, 35,5 x 26 cm, PD značeno na kameni N. A. 43
ID: 270084
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:32
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)