Jan Rusňák (1911-2001)
olej, karton, 25,5 x 12,5 cm, sign. PD Rusňák, rám
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:16
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)