Jan Rusňák (1911-2001)

Lilie

olej, karton, 39 x 39 cm, sign. LN J. Rusňák, rám

ID: 273801

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:20

Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)