Karel Beneš (1932-2021)

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

Praha hudební

litografie, 1995, 27,2 x 19,2 cm, sign. LD K.Beneš 95

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 273927

Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2023 14:40

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu