Dimitrij Kadrnožka (1923)
litografie, 1980, 20 x 14 cm, sign. PD Kadrnořka 80, pasparta, č. 42/135
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:18
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)