Klára Pataki (1930)

tuš, akvarel, papír, 2005, 41 x 58 cm, sign. DU Pataki 2005, rám

ID: 277493

Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:44

Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)