Jaroslav Baumbruck (1921-1960)
olej, plátno, 50,5 x 65,5 cm, sign. LD J. Baumbruck, klínový rám
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:00
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)