Ležící akt
litografie, 12,8 x 25,2 cm, značeno v kameni PD Ant. Procházka, ve spodní části papíru pod tiskem se nachází čtyři zažloutlé flíčky
Antiqari.at Radhošťská
studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU
ID: 278390
Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 21:14
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)