Antonín Procházka (1882-1945)

Ležící akt

litografie, 12,8 x 25,2 cm, značeno v kameni PD Ant. Procházka, ve spodní části papíru pod tiskem se nachází čtyři zažloutlé flíčky

Antiqari.at Radhošťská

studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

ID: 278390

Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 21:14

Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)