Maska
litografie, 1993, 10,6 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 93, č. 56/150
ID: 279006
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:22
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)