Bukinisté
litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., rám
studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 279029
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:36
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)