Košťál
akvarel, papír, 1972, 35 x 56 cm, sign. PD Košťál 72, rám
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:16
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)