Česání ovoce
litografie, 1928, 47 x 35 cm, sign. PD Král 1928, rám
žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců
ID: 279756
Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:58
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Odhadní cena: 5 000 - 6 000 CZK