J. Soukup

Muž z Čičman

akvarel, papír, 1921, 22,5 x 17,5 cm, sign. PD J Soukup 1921, rám, drobné skvrny na papíře

ID: 280076

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:04

Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)