Daniela Benešová (1929)

Setkání

litografie, 1990, 38 x 49 cm, sign. DU Daniela Benešová 90, 62/90

Antiqari.at Radhošťská

ID: 280279

Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:22

Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)