V. Souček

Portrét dívky

akvarel, papír, 1944, 44,5 x 35 cm, sign. PD V. Souček 1944

Antiqari.at Radhošťská

ID: 280281

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:26

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)