Růže
litografie, 1980, 15 x 16,8 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 80, autorský tisk, drobné skvrny na papíře
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 281192
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:58
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)