Hlava ryba
litografie, 1991, 10,3 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 68/150
ID: 281195
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:04
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)